News


Alvernia Studios partnerem Gotham in Progress

logo_gtip_amf

Gotham in Progress, które odbędą się listopadzie w trakcie 2. American Film Festival we Wrocławiu. Nasze studio ufundowało jedną z nagród.

 

 

Międzynarodowe targi koprodukcyjne Gotham in Progress odbędą się w dniach 17-19 listopada 2011 w trakcie 2. edycji American Film Festiwal (15-20.11) we Wrocławiu. W ciągu dwóch dni niezależni amerykańscy reżyserzy i producenci przedstawią 10 – 15 starannie wyselekcjonowanych work in progress - projektów pełnometrażowych filmów fabularnych, znajdujących się na różnym etapie produkcji, w tym 5 filmów w ostatniej fazie produkcji. Po prezentacji projektu i fragmentów filmu, odbędą się indywidualne spotkania twórców i producentów z producentami, dystrybutorami, agentami sprzedaży filmów, selekcjonerami festiwali oraz polskimi i zagranicznymi firmami oferujących usługi post-produkcyjne.

 

Autorskie prezentacje oraz spotkania indywidualne umożliwią twórcom i producentom zdobycie brakujących środków na dokończenie pracy nad projektem oraz znalezienie agenta sprzedaży i zapewnienie dystrybucji i promocji w Europie.

 

Dodatkowo projekty będzie oceniać jury składające się z profesjonalistów biorących udział w targach, które wśród najciekawszych propozycji rozdysponuje nagrody w postaci usług post-produkcyjnych. Wytwórnia Alvernia Studios, która ma w swojej ofercie szeroki zakres usług post-produkcyjnych, poczynając od laboratorium negatywowego poprzez telekino, skanowanie, aż po rozbudowany dział VFX i korekcję barwną, której można dokonywać w rozdzielczości 4K w czasie rzeczywistym, ufundowała dla zwycięzcy nagrodę w postaciwykonania czołówki i napisów końcowych do filmu.

 

Termin zgłoszeń projektów na targi Gotham in Progress mija 1 października 2011. Szczegóły na stronie: www.americanfilmfestival.pl

Zapisz się na nasz newsletter!
  • 1

    Informujemy, że w ramach serwisu internetowego Alvernia Studios stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny www.alvernia.com bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Jednocześnie informujemy, że mogą Państwo w dowolnym momencie zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce ZASTRZEŻENIA PRAWNE.

    OK